Ból i niedosluch po urazie ucha

2 dni temu podczas bójki dostałem w ucho z liście. Ucho boli, jest przytkane i gorzej na nie słyszę. Dodatkowo gdy zatkam nos i napieram powietrzem wylatuje ono uchem. U lekarza 1 kontaktu dowiedziałem się że to pęknięta błona bębenkowa. W szpitalu zaś na tomografii komputerowej nie stwierdzono uszkodzenia. Co mam robić? Ból i niedosłuch nie ustępują.

Zbadaj się u dobrego laryngologa pod mikroskopem usznym. jEŻELI WYLATUJE POWIETRZE TO NA 100 PROCENT PERFORACJA. śpiesz się, lecz się, TK nie ma znaczenia.