Ból i pęcherzyk po wymrażaniu kurzajki na nodze

BYŁAM U DERMATOLOGA I MIAŁAM WYMRAŻANĄ KURZAJKĘ NA NODZE. Po przyjściu do domu czuję że mnie boli i to mi się zrobił pęcherzyk jak balon. Co mam zrobić? Czy mam przesłać zdjęcie? Bardzo proszę mi pomóc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisana zmiana może być odczynem po zabiegu. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.