Ból i pieczenie jelit

Co moze byc przyczyna bolu i pieczenia jelit szczegulnie rano

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem choroby wrzodowej lub czynnosciowych zaburzeń pracy jelit. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego który zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi badanie kliniczne.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Do ustalenia przyczyny niezbędny jest osobisty kontakt z lekarzem. Po badaniu przez specjalistę będzie możliwe określenie lub przybliżenie diagnozy problemu. Jeśli okaże się to konieczne, lekarz skieruje Panią/Pana na dodatkowe badania.