Ból i stany zapalne dolnej szczęki oraz dziąseł

Witam. Od 2 lat mam problemy z 8. Pomimo wielu wizyt u wielu specjalistów od roku nic sie nie zmieniło. Ból i stany zapalne dolnej szczęki oraz dziąseł umieszczonych przy 8 daj mi znac przynajmniej 1 w miesiącu. Od jakiegoś czasu dodatkowo towarzysz mi ból podczas zjedzenia czegoście słodkiego oraz nieustające pojawianie sie aft. Mimo ciągłego płukania oraz dbania nic sie nie zmienia. Specjaliści radzą jeszcze poczekać z usunięciem zębów. Prosze o pomoc ! Z gory dziekuje.

Bez pantomogramu trudno jest radzić.Aftowe zapalenie pojawiające się w buzi jest chorobą przewlekłą i ma tendencje do powtarzalności niezależnie od naszego postępowania.