Ból i zaczerwienienie gardła, gorączka i utrata wagi

Witam. Od pól roku chodzę po lekarzach i próbuje ustalić co sie dzieje z moim organizmem. A wiec objawy sa następujące. Ból i zaczerwienienie gardła, gorączka w okolicach 37, a 37.3, utrata wagi w ciągu 2 miesięcy straciłem ponad 10 kg i od tej pory waga utrzymuje sie, kaszel i zatkany nos oraz wieczne zmęczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się na konsultacje do lekarza laryngologa, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzięć.