Ból i zmiana kształtu piersi

boli mnie jedna pierś i sie zrobiła w krztałcie szpicu nie wiem czy sie obawiac

Elżbieta Rhone

Witam,
szkoda, że nie napisała Pani nic więcej - czy ma Pani gorączkę, czy kolor piersi się zmienił, czy występuje wyciek z brodawki. Są to dość ważne informacje - na podstawie tego, co Pani napisała niewiele da się wywnioskować - polecam wizytę u lekarza rodzinnego.