Ból jajników w trakcie oddawania moczu i wcześniejsze wystąpienia miesiączki podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Dobry wieczór.Od 3 msc.przyjmuję tabletki antykonepcyjne.Wszystkie tabletki zostają brane,żadna nie została pominięta.Od kilku/kilkunastu dni zauważyłam ból jajników podczas oddawania moczu i do tego przesunął mi się termin miesiączki o jakieś półtora tygodnia.Zawsze była regularnie,kilka dni po zrobieniu 7-dniowej przerwy w przyjmowaniu.Tym razem jednak zostało mi jeszcze kilka tabletek a miesiączka już się zaczęła.Czy robić teraz przerwę po skończeniu opakowania?Co może być ze mną nie tak? :(

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mogą to być objawy zakażenia układu moczowego. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.