Ból kości łonowej w 29 tygodniu ciąży

boli mnie kość łonowa, co to ma znaczyć,jestem w 29 tygodniu ciaży,czy to cos poważnego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ból kości łonowej w ciąży to dość często spotykany objaw, który jest następstwem rozluźniania się więzozrostu kości łonowych. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Gdyby jednak dolegliwości się nasilały proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.