Ból kości ogonowej, zaparcia, zgaga i brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam Mam pewne obawy i nie wiem czy słuszne :) Mianowicie na początku lutego po krwawieniu z odstawienia pigułek antykoncepcyjnych zaprzestałam przyjmować antykoncepcje ponieważ zdarzało mi sięzapomnieć o przyjmowaniu pigułki . Ostatnią miesiączkę miałam 5 lutego i do teraz jest po niej brak śladu, dodatkowo mam bóle kości ogonowej, zaparcia i zgagę czy to normalne skutki uboczne odstawienia antykoncepcji hormonalnej ? Czy może mam wykonać domowy test. Z góry dziękuje za udzielenie pomocy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na pewno zalecałbym w powyższej sytuacji wizytę u ginekologa celem kontroli. Pozdrawiam