Ból kręgosłupa po ćwiczeniach na siłowni

Witam wszystkich.Ćwiczę na siłowni w ostatnim czasie zaczął mocno boleć mnie kregosłup dolny odcinek. Podczas schylania odczuwałem silny ból i miałem wrażenie jakbym nagle był nie rozciagnięty, bo ciągnęło mnie w tylenj stronie ud. Teraz ustąpiło troche , ale nadal odczuwam ból, mam 20 lat dopiero i chce to wyleczyć. Zrobiłem zdjecie rtg odcinka l/s i jestem umówiony do ortopedy , ale dopiero za miesiąc. Dostałem już na płycie 2 zdjęcia, które zamieszcze poniżej prosze o interpretacje.

Niestety nie ma dostępu do zdjęć RTG które PAn umieścił. Prawdopodobnie ćwicząc na siłowni przesilił Pan grupy mięśni przykregosłupowych, które "broniąc" się ulegają wzmożonemu napięciu czasami zapaleniu. Prawdopodobnie popełnił Pan jakis błąd treningowy (np. zbyt duże obciązenia, zaburzenia rotacji - postawy ciała podczas ćwiczeń)
W celu rozstrzygnięcia Pana problemu zalecamkonsultacje otopedyczna