Ból lewej strony ciała u 32-latka

witam mam 32lata ciezko fizycznie pracuje dodam ze stres w pracy bardzo duży jest.problem mam taki ze od pieciu dni doskwiera ból całej lewej strony ciała od szyi po palce u nóg,w pracy spowolniłem ale dalej ból doskwiera

Aleksander Ropielewski

Objawy są niepokojące, jednak mało charakterystyczne, abym mógł przez internet bez możliwości przeprowadzenia badania stwierdzić dokładnie jakie jest ich podłoże. Sugeruję kontakt z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania będzie w stanie udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.