Napadowy ból palca stopy

Napadowy silny łamiący naprężający ból 3 palca stopy,obecnie ogranicz.poruszanie nim,pod podeszwą przy palcu-okrągłe płaskie coś utrudnione w chodzeniu jakby guz, odgniatanie,mało widoczne pod skórą,nie modzel.Zrobiło się płaskostopie poprzeczne.Co mi?Czy od tego?Możliwe?Inny problem: nocami prawe udo po zewn.i przedniej stronie staje się w dotyku ciała jak z waty, nieczułe,gdy wstaję i pochodzę- przechodzi, jakby krążenie krwi się przywróciło.Co mi jest co można zrobić,da się wyleczyć?

Aleksander Ropielewski

Objawy chociaż nasilone i bardzo niepokojące są mało charkterystyczne i bez przeprowadzenia badania nie jestem jednoznacznie stwierdzić jaka jest ich przyczyna oraz najwłaściwsze leczenie. Sugeruję kontakt z ortopedą.