Ból lewej strony głowy i szyi oraz ból policzka i skroni

Piszę tu, ponieważ nie mam pojęcia do jakiego lekarza się udać aby mi pomógł a byłam już u kilku i nic. Od prawie roku boli mnie lewa strona głowy wraz z szyją. Jest to ból ucha tylnej strony głowy oraz ostatnio doszedł jeszcze ból policzka, skroni. Miałam wykonane zdjęcia rtg kręgosłupa szyjnego, stawu skroniowego, byłam u trzech laryngologów, neurologa i lekarza rodzinnego. Czasami pobolewa mnie gardło z lewej strony. Biorę Amizepin i zero poprawy. Co mam jeszcze przebadać? Wyniki krwi są ok.

Dodatkowo witaminy z grupy B. Może w zastrzyk ach?
Kwas alfaliponowy tez pomaga.

Trzeba szukać teraz przyczyny pierwotnej. To często jest borelioza. Proponuje western Blot lub lepiej LTT