Ból menstruacyjny w 33 tygodniu ciąży: czy to normalne?

Witam. Od paru dni odczuwam ból, jakbym miała dostać okres - jestem w 33 tygodniu ciąży i jest to moja pierwsza ciąża i trochę się niepokoję. Ból trwa parę godzin i jest raczej stały i najbardziej odczuwam go w nocy. Tydzień temu miałam wizytę i usg - wszystko było w porządku. Czy taki ból jest fizjologicznym objawem w tym okresie ciąży?

Witam serdeczenie.
Takie dolegliwości mogą mieć związek z powiększaniem się macicy, ale mogą też być skurczami przepowiadającymi. A w Pani przypadku na poród jest jeszcze za wcześnie. Powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam.