Ból mięśni między łopatkami u 27-latki

Witam od 2 msc bola mnie miesnie miedzi lopatkami tjkb pod nia miedzy zebrami po prawej str gdy ruszam glowa w poz wyprostowanej bylam u lekarza myslalam ze mnie przewialo bralam leki diclak i sirdalud ale po kilku dniach bolaly mnie nerki wiec odstawilam niby bol miesni ustal ale po 2/3 tyg powraca dalej biore to samo i znowu odstawiam czy to moze byc rak czy co bo juz mi najgorsze mysli przychodza..czy jest to niewyleczone zapal miesni czy co

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie