Ból nerek i brzucha od sześciu tygodni oraz zbieranie się na wymioty u 40-latka

Od sześciu tygodni strasznie bolą mnie nerki i brzuch, w pracy (muszę zaznaczyć ze jest zimno) bardzo często ból wzrasta i zbiera mi sie na wymioty. Od dłuższego czasu biorę leki rozkorczowe i przeciwbólowe i na żołądek , ale nic nie pomaga. Najgorsze jest to ze ból strasznie promieniuje i od paru dni mam problemy z pierdzeniem. Muszę zaznaczyć ze miałem już wcześniej drobny piasek w nerkach ale zawsze po lekach i tygodniu czasu przechodziło , a teraz kompletnie nic. Nie wiem co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii zarówno układu pokarmowego jak i moczowego. Zdecydowanie powinien skonsultować się Pan z lekarzem POZ, który zbierze szczegółowy wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.