Ból nóg a reumatyzm u 30-latki

Witam , zrobilam badania na reumatyzm i lekarz mi powiedzial ze to nie to. Problem polega na tym ze bola mnie nogi , kosc w nodze od stop do kolana jest jakby zamrozona a cialo ma normalna temperture, bardzo mnie boli tak jakbym mial reumatyzm, bylabym bardzo wdzieczna za wskazowki poniewaz jestem bezradna a lekarze nie odpowiadaja mi co moze mi dolegac, dziekuje

Trudno odpowiedzieć bez badania lekarskiego. Może ma Pani żylaki chociaż w tym wieku rzadko się zdarzają. Byłoby najlepiej zgłosić się do reumatologa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wykluczone zostały przyczyny reumatologiczne to warto się zastanowić nad naczyniowym lub neurologicznym pochodzeniem dolegliwości. Sugeruję zatem przede wszystkim wykonanie USG doppler naczyń kończyn dolnych oraz konsultację angiologiczną.