Ból nogi a prawdopodobieństwo zakrzepicy

mam pytanie byłam ostatnio na pogotowiu od pewnego czasu boli mnie prawa noga zapytalam lekarza czy moze to byc zakrzepica .lekarz powiedzial ze jezeli nie biore tabletek anty to nie zachoruje a noga boli bo mam nerwice prosze o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zbyt mało danych by można było się odnieść do problemu. Jeśli ma Pani podejrzenia, że to może być zakrzepica, można wykonać badanie USG naczyń kończyn dolnych z Dopplerem, w którym to badaniu będzie możliwa weryfikacja podejrzeń.