Ból nóg i osłabienie

Witam Jestem mężczyzną 21 lat i od roku bolą mnie nogi, otóż na początku bolały mnie kolana z czasem to zanikało, lecz od 8 miesięcy czuje ciągły ból uczucie osłabienia, odrętwienia nóg od kostek do biodra w szczególności kolana .Rano mam problem z ustaniem na nogach to mnie martwi .Od malca byłem aktywny fizycznie teraz ćwiczę rzadko bo za mocno boli. Brałem ketonal (na receptę), glukozaminę leki przeciwzapalne. Zaznaczam że ważę 68 kg przy wzroście 170. Dziękuję z góry za odpowiedź, Dawid

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana dolegliwości wydają się mieć podłoże neurologiczne lub reumatologiczne. Wskazana jest jest jednak dokładniejsza diagnostyka, w tym zebranie pełnego wywiadu, zbadanie Pana oraz wykonanie badań dodatkowych - laboratoryjnych oraz obrazowych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.