Ból odbytu od kilku dni

Mam 19 lat. Otóż od 4 dni borykam się z bólem odbytu . Wokół i na odbycie pojawiły się bolące gródki, krostki cokolwiek to jest. Ból na co dzień jest przeokrutny, nie mogę siedzieć, chodzić, więc od 4 dni praktycznie ciągle leżę. Największy problem jest przy oddawaniu stolca, ból jest nie do zniesienia. Dlatego staram się nic nie jeść. Od 2 dni gorączkuję i myślę, że może to mieć coś wspólnego. Wybieram się do lekarza, ale proszę mi powiedzieć jak w międzyczasie mogę ulżyć sobie w bólu?

Witam!
Tymczasowo może Pani przyjmować leki przeciwbólowe - proponuję ibuprofen w dawce 400 mg co 5-6 godzin. Powinna się Pani niezwłocznie zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli nie może się Pani do niego szybko dostać to jest możliwość skorzystania z Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej - informacje o najbliższej placówce znajdzie Pani w internecie lub dzwoniąc do swojej Przychodni Lekarza Rodzinnego.
Obecność gorączki i pęcherzyków może sugerować opryszczkę. Jest to choroba zakaźna (płyn z pęcherzyków zawiera wirusy) więc proszę dbać o higienę, częste mycie rąk i unikać bezpośredniego kontaktu z domownikami.