Wysoka gorączka, ból nóg i głowy oraz omdlenia

witam, od dwóch dni mam straszne dreszcz, uczucie zimna jakby ktoś oblozyl mnie lodem., ale wysaka temperaturę, powietrze wydychanie az mnie parzy. jestem cala goraca, do tego bola mnie nogi i glowa. wstrzymal mi się okres, który i tak był słabiutki, nie związany z utrata dużej ilości krwi/ zemdlałam już 3 razy, jestem strasznie slaba, nie wiem co robic.

Jest weekend, więc zwykłe przychodnie są nieczynne. Proponuje w takim wypadku wizytę w NPL ( nocna i świąteczna pomoc lekarska ), w ostateczności wizytę na izbie przyjęć najbliższego szpitala. Objawy mogą wskazywać na ostro przebiegająca chorobę infekcyjną.