Jak leczyć ból gardła, głowy i uszu?

Witam od Piątku bardzo boli mnie gardło mam ciężko połykać ślinę i jeść nic mi nie pomaga sposoby domowe ani leki bez recepty strasznie boli mnie głowa i uszy Ciężko mam się kłaść prosto na plecy bo stylu głowy przy karku bardzo mnie boli do tego mam zatkany nos i okropny suchy kaszel bardzo bolący..Nie wiem co mam robić u nas jutro ośrodek zdrowia zamknięty

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana jest kontrola u lekarza rodzinnego, może pan skorzystać z nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej.
Pozdrawiam