Ból pachwiny i mięśni brzucha

Witam. Od kilku dni boli mnie pachwina I mięśnie brzucha. Byłam u lekarza i powiedział, że jeszcze rosne? Nie przeprowadził żadnych badań. Czy to możliwe? Mam 21 lat. Dziękuję i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi się odnieść do oceny lekarza, ponieważ sam nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i trudno jest mi zgadywać co jest przyczyną Pani dolegliwości.