Ból piersi jest identyczny jak przed okresem. Czy jest możliwość ciąży?

Witam!
Mam 16 lat i uprawialiśmy z dziewczyną seks dosłownie chwilkę, nie doszedłem do pełnego podniecenia, bo nie stał członek. Robiliśmy to z 5 min, nie miałem żadnych soków na członku, bo podczas masturbowania się, nie wydzielam tego, tylko jak dochodzę, a przy stosunku na pewno nie doszedłem. Kochaliśmy się dzień po okresie, dostała okres tydzień po zakończeniu okresu (dziwne wydaje mi się, tydzień po okresie - kolejny), a teraz nie dostaje okresu już 3 tygodnie.

Bolą ją piersi, tydzień i z rana troszkę brzuch, ból piersi jest identyczny jak przed okresem, jest możliwość, że jest w ciąży? Jeżeli po stosunku dostała okres. Przypominam, że minęło już 5 tygodni od stosunku, a ona się bardzo dobrze czuje, tylko się bardzo boi!
Proszę o odpowiedź!
Pozdrawiam! Dziękuję z góry!

Witaj,
Wydzielanie prejakulatu bywa niezależne od erekcji. Jeżeli więc penis miał kontakt z drogami rodnymi partnerki, to istnieje, chociaż stosunkowo małe, ryzyko zajścia w ciążę.
Niepokojąca wydaje się natomiast okoliczność, którą określasz jako „okres”, występujący z zaledwie tygodniową przerwą. Może to być krwawienie, które bezwzględnie powinno zostać skonsultowane ze specjalistą, do czego powinieneś partnerkę nakłonić.
Zalecam dla pewności wykonanie testu ciążowego w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam