Ból po przeprowadzonej biopsji piersi z torbielą

witam, wczoraj miałam przeprowadzoną biopsję piersi z torbiela ściągnięto mi ropę, która poszła do badania.....wciąż odczuwam ból a miało już go nie być, co może być nie tak?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po takim zabiegu jak najbardziej mogą się utrzymywać dolegliwości bólowe nawet do kilkunastu godzin. Póki co nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak objawy nie ustąpią w ciągu najbliższych godzin, sugeruję konsultację z lekarzem POZ.