Ból pod klatką piersiową przed jedzeniem

Witam od 3 dni mam bole pod klatka piersiowa przed jedzeniem jak i po leki nie pomagaja zaczynam troche sie martwic nie mam czasu zeby isc do lekarza

Witam! Przyczyna dolegliwości w tym przypadku uzależniona jest od rodzaju dolegliwości bólowych ( najczęściej pieczenie, zgaga - choroba refluksowa przełyku, wrzody; uczucie gniecenia, ucisku - choroba wieńcowa, kłucie - nerwobóle). Jeśli objawy są nasilone i nie ustępują do zażyciu leków warto mimo wszystko rozważyć wizytę u lekarza. Proszę przy tym pamiętać, że dyżurujące ambulatoria lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej są czynne 24 godziny na dobę.