Ból pod prawymi żebrami podczas biegania

witam . Podczas biegania występuje u mnie ból po prawymi żebrami jak można temu zapobiedz .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno określić jednoznacznie czym może być spowodowany, dlatego nie mogę jednoznacznie powiedzieć jak jemu zapobiec. Proponuję wykonać USG aby wykluczyć kamicę .

Proszę spróbować popracować nad brzusznym torem oddychania podczas biegu. Po kilku tygodniach ćwiczeń staje się to nawykiem.