Ból podbrzusza i silne wzdęcia a przyjmowanie tabletek Siofor i Nasen

Witam mam pewien problem, od tygodnia boli mnie brzuch na dole , raczej bardziej tez jak dotykam pępka wyczuwam ból tak jakby mnie ciągło cos w dół jak na okres , i przez dwa dni mialam silne wzdecia podkreślam ze biorę tabletki siofor500mg na cukrzycę , i przez pewien czas brałam tabletki nasen, przy nasen pisało wzdecia przy siofor ból brzucha martwię sie co to prosze o odp dziekuje

Jeżeli Siofor zażywa Pani już dłuższy czas to mało prawdopodobne jest aby był on orzyczyną dolegliwości. W razie przedłużania się ich trwania wskazany bezpośredni kontakt z lekarzem.