Ból przy odbycie podczas miesiączki

Witam serdecznie! Mam 25 lat i od paru miesięcy odczuwam ból przy odbycie podczas miesiączki. Jest on chwilowy ale bardzo silny, coś jakby ukłócie. Dzisiaj pierwszy raz zemdlałam po takim bólu chociaż uważam, że znacznie silniejsze bóle przeżyłam w życiu i nic takiego się nie stało. Dodam jeszcze, że czasami przy wypróżnianiu się zostaje mi mała plamka krwi na papierze toaletowym. Co to może być?

Renata GrzechociĹska

Często kobiety podczas okresu zgłaszają takie dolegliwości, należy jednak wykluczyć obecność endometriozy, sugeruję udać się do ginekologa.