Ból ramion, szyi i ucisk w gardle 4 miesiące po discektomii

Witam serdecznie. 4 miesiące temu przeprowadzono u mnie discektomię w obszarze c5/c6.Wysunął mi się implant w odcinku szyjnym o ok .1,5 mm.Bolą mnie ramiona ,boki szyi,czuje ucisk w gardle.Czy to jest przyczyna do reoperacji czy nie powinnam sie raczej tym faktem denerwować

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym się w tej sprawie skontaktować z lekarzem wykonującym zabieg/ neurochirurgiem.
Pozdrawiam