Ból rany po laparoskopii torbieli jajnika

jestem tydzien po laparoskopii torbieli prawego jajnika.Są trzy nacięcia w pępku i dwie pod, jedna na środku i druga z prawej. środkowa rana jest szersza i jakby zagłebiona kiedy wstaje skora nad nią twardnieje i boli, kiedy sie kłade ból znika i skóra nie jest juz twarda.Czy to normalne?

Dolegliwości bólowe miną z czasem. Proszę wykazać troszkę cierpliwości.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

To świeża rana, dopiero tydzień po zabiegu, więc takie dolegliwości mogą jeszcze występować. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem.