Ból szyi i karku oraz zaburzenia koncentracji
Witam, mam 27 lat i mecze się z bólem szyi karku od 3 lat. Jest to wrażenie spietego karku, ból otepialy. Na początku miałem czasami chwilowe zaniki pamięci czy trudności w koncentracji. Teraz w ciagu 3 lat jakby wszystko sie nasililo. Bardziej spiete mięśnie karku. Bardzo słaba pamięć, slaba koncentracja. Boje się nawet wsiąść do samochodu bo mam zawroty głowy. Czasem mam ból brzucha u góry po lewej stronie. Pod lewym zebrem. Mam podwyzszone CRP 87 i amylaze, USG, rezonans ok. Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisany problem wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się do specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie. Do poradni neurologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.