Ból w dolnej części brzucha i uczucie osłabienia
Witam, mam 28 lat od kilku zmagam się z bólem w dolnej części brzucha. Kiedyś pojawiał się tylko po spożyciu alkoholu więc byłem powiem że to coś z wątrobą robiłem usg badania krwi i nic. Od jakiś dwóch lat pojawia się już w różnych momentach pomimo nie spożywania w ogóle jużalkoholu robi mi się przy tym słabo, mam przyspieszony puls, drętwieją mi ręce ostatnio nawet w nocy żona woziła mnie do przychodni ale tam zmierzyli mi tylko puls i odesłali do domu

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.