Ból w dolnej części brzucha i uczucie osłabienia

Witam, mam 28 lat od kilku zmagam się z bólem w dolnej części brzucha. Kiedyś pojawiał się tylko po spożyciu alkoholu więc byłem powiem że to coś z wątrobą robiłem usg badania krwi i nic. Od jakiś dwóch lat pojawia się już w różnych momentach pomimo nie spożywania w ogóle jużalkoholu robi mi się przy tym słabo, mam przyspieszony puls, drętwieją mi ręce ostatnio nawet w nocy żona woziła mnie do przychodni ale tam zmierzyli mi tylko puls i odesłali do domu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.