Ból w klatce piersiowej po prawej stronie podczas wysiłku

Ból w klatce piersiowej po prawej stronie Mam 19 lat, Moj problem zaczal sie od kad podjalem prace w rzezni, w trakcie wysilku odczuwam dokuczliwy bol w prawej stronie klatki piersiowej, po powrocie do domu i odpoczynku bol zanika. Czy mozecie mi cos poradzic aby usmiezyc bol w pracy?

Jeśli jest to ból przewlekły to można chwilowo stosować np paracetamol doraźnie. Radzę jednak wybrać się do lekarza bo może trzeba wykonać jakieś dodatkowe badania lub pomyśleć o leczeniu rehabilitacyjnym, żeby nie miał pan takich dolegliwości.