Ból w klatce piersiowej w czasie oddychania po złamaniu żebra

Złamane Żebro Proszę o pomoc Ból w klatce piersiowej w czasie oddychania, kasłania a jestże gorzej kichania Jestem amatorem uprawiania sportu Jazda rowerem bieganie. Co robić aby szybko powrócić na trasy biegowo ,kolarskie. Mam 61 lat jestem w dobrej formie jedynie ten ból. Czekam na pomoc i porady do powrotu do zdrowia i sportu .Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie wiem co jest przyczyną bólu podczas oddychania i kaszlu, czy doszło do urazu, czy też jest to kwestia infekcji? Bez uzyskania dodatkowych informacji i przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.