Ból w klatce, potliwość, ból pod brodą oraz ból nóg

Witam, Mam problem iz, mam bole w klatce. raz z tylu raz z przodu , wczoraj bolaly mnie plecy przy glepszym oddechu. Bardzo latwo sie tez poce, nawet jak budze sie ze snu to jestem mokry, pot pachnie kwasem. Mam rowniez bol pod broda i mala gulke, pale papierosy o marihuane. z rana tez bardzo bola mnie nogi przy piszczelach , boje sie ze moze to byc cos powarznego ale nie mam czasu isc do lekarza gdzyz pracuje caly dzien. pomocy :(

Jeśli nie ma możliwość pójścia do lekarza to trzeba wziąć 1 dzień urlopu i umówić się na wizytę. Zdrowie jest ważniejsze i mamy je tylko jedno.

Zawsze można tez po godzinach pracy zgłosić sie na pogotowie do lekarza.