Ból w lewej części brzucha i osłabienie

Od kilku miesięcy odczuwam bol w lewej części brzucha - obawiam sie nowotworu jelit, jednak kolonoskopia i enterografia MR nic nie wykazały. Dodatkowo dokucza mi pogłębiające sie oslabienie a lekarze nie potrafią wyjaśnić mi skąd ten bol. Jaka mogę mieć pewność ze badania rzeczywiście wykluczają guzy jelit?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa. Jeżeli zostaną wykluczone przyczyny gastroenterologiczne Sądzę że warto byłoby udać się lekarza psychiatry lub psychologa.