Ból w okolicy nerek po przebudzeniu
Od dłuższego czasu mam problem (jakieś 3lata) zaraz po przebudzeniu boli mnie w okolicach nerek tak z częstotliwością 3-4razy na tydzień. Jest to ból w skali 4/10 czasami 6/10. Nie piję zimnych napoi i nie odsłaniam okolic lędźwiowych, zawsze ciepło się opatule. Wyniki moczu dwukrotnie były w normie, jedynie białko było lekko ponad normę. Czy może na to mieć wpływ fakt, że 5lat temu zostałem zarażony gronkowcem i paciorkowcem (odmiana zlocista)? Usg nie wykazało zwapnien.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do nefrologa gdyż bialkomocz może sugerować chorobę zapalną nerek.