Ból w okolicy serca, duszności, pieczenie i zaczerwienienie

Witam, Od jakiegoś okresu odczuwam ból w okolicy serca, czasem również z dusznościami. EKG nic nie wykryło, ani też obsłuchanie serca. Od jakiegoś czasu ból zaczął przyjmować jeszcze inną, dodatkową formę. Mianowicie zacząłem odczuwać pieczenie właśnie w okolicach serca, a poza tym przyglądając się w lustrze zauważyłem dzisiaj w tym miejscu lekkie zaczerwienienie, przypominające oparzenie w kształcie placka. Czy miałby pan/pani jakikolwiek pomysł co to może być i jak bardzo może być to niebezpieczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.