Ból w okolicy stawu skroniowo-żuchwowego

Od ok tygodnia odczuwam ból tuż przy uchu, w okolicy stawu skroniowo żuchwowego, nie jest on bardzo mocny jednak dokuczliwy. Odczuwam go zarówno w czasie posiłku przy poruszaniu szczęką jak i bez wykonywania jakichkolwiek ruchów. USG szyi węzłów chłonnych bez zmian. W przeszłości pokonałam nowotwór piersi, bardzo się boję że może to być coś poważnego.

Aleksander Ropielewski

Powodem możę być zaburzenie stawu skroniowo-żuchwowego lub ślinianki. Proponuje kontkat z chirurgiem szczękowym i wykonanie RTG stawu skroniowo-żuchwowego.