Ból w okolicy uszu i z tyłu głowy po rocznym leczeniu interferonem

jestem po rocznym leczeniu interferonem nieraz zdarza mi się takie uczucie lekiem bólu w okolicach uszu z tyłu głowy nie jest silny ból ani denerwujące trwa sekundę i znika rzadko się zdarza i nieraz kark mnie boli jak ruszam glowa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bardzo ciężko stwierdzić czy powyższe objawy są wynikiem leczenia interferonem (choć jest to w jakimś stopniu możliwy) czy jest to związane z zupełnie innym problemem. Niemniej jednak, jeżeli dolegliwości będą nawracać zalecam wizytę u lekarza rodzinnego i lekarza chorób zakaźnych, który prowadził leczenie interferonem. Pozdrawiam