Ból w płucu po zapaleniu krtani

Witam mam taką dolegliwość po zapaleniu krtani mianowicie ból w prawym płucu bardziej ucisk promieniuje czasem do pleców.. ucisk i zgaga w krtani i od czasu do czasu kaszel jak by z gardła tak mam od 5 miesięcy byłem u lekarzy ekg robione ok rtg płuc ok ciśnienie ok morfologia krwinki czerwone podniesione 5,52 i hemoglobina 17,5 ... 3 lekarzy powiedziało że nic nie widzą i bym się nie martwić bo to nie rak.. wyniki ok może to nerwobóle czy 3 lekarzy się myli meczy mnie te uciski od 4 miesięcy

Aleksander Ropielewski

Sugeruje wykonanie bronchoskopii, któa z całą pewnością wyjaśni przyczynę dolegliwości i pozwoli wykluczyć podłoże nowotworowe.