Ból z tyłu kolana i stan po zerwaniu więzadła bocznego

Witam...a więc 3 tygodnie temu naderwałam wiązadło boczne w kolanie.przestało już boleć,zszedł krwiak,zaczełam chodzić... i czekam aż się zrośnie.ale wczoraj zaczeło mnie boleć z tyłu nogi za kolanem.co to może być?czy to normalne przy gojeniu się?czy może po prostu noga zaczyna boleć bo nie ruszam nią tak jak wczesniej?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zapewne są to jeszcze konsekwencje wcześniejszego urazu kolana, jeśli ból by nie ustapił w krótkim czasie, radzę skonsultować się z ortopedą.
Pozdrawiam