Ból za mostkiem, ból pleców, odbijanie i biegunki na zmianę z zaparciami

Witam.moje wyniki morfologi krwi plt zawyzone robie je co miesiac i sa ciagle takie same raz 491 453 461 tak skacza pozostale wyniki dobre. Usg jamy brzusznej tez. Tsh norma cukier notma mocz tez tylko wyszlo lekkometny.wykryli mi jedynie helikobaktera i doszly mi objawy pieczenie za mostkiem bol plecow odbijanie nawet po wodzie nieg.biegunki z zaparciami raz mam kal btazowy a raz troche ciemny ale nie caly i sluz mam w kale. Urodzilam dziecko 6 mies. Temu i mialam hemoroidy.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Badania krwi - erytrocyty

Erytrocyty to krwinki czerwone i są podstawowym składnik morfologiczny krwi. Pełnią ważną rolę w wymianie gazowej niezbędnej w naszym życiu. Ich ilość zależy od wieku i wielu innych czynników. Dowiedz się czy twoje wyniki są prawidłowe.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W opisanej sytuacji warto pogłębić diagnostykę przewodu pokarmowego. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy