Ból za mostkiem, ból pleców, odbijanie i biegunki na zmianę z zaparciami
Witam.moje wyniki morfologi krwi plt zawyzone robie je co miesiac i sa ciagle takie same raz 491 453 461 tak skacza pozostale wyniki dobre. Usg jamy brzusznej tez. Tsh norma cukier notma mocz tez tylko wyszlo lekkometny.wykryli mi jedynie helikobaktera i doszly mi objawy pieczenie za mostkiem bol plecow odbijanie nawet po wodzie nieg.biegunki z zaparciami raz mam kal btazowy a raz troche ciemny ale nie caly i sluz mam w kale. Urodzilam dziecko 6 mies. Temu i mialam hemoroidy.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji warto pogłębić diagnostykę przewodu pokarmowego. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.