Ból zęba podczas dotykaniu po leczeniu

Mam zatruwanego zęba od tygodnia ząb boli przy dotyku i nacisku oraz reaguje na ciepło byłam u dentysty a on powiedział że ząb może jeszcze kilka dni bolec a wizytę miałam tydzień temu co robić dodam że mam w tym zębie silny stan zapalny

Powinna Pani skontaktować się z lekarzem. Chociaż przy "zatruwaniu" zęba dolegliwości mogą utrzymywać się przez pewien czas, jednak powinny się zmniejszać. U Pani stan ten może być spowodowany również zapaleniem tkanek okołowierzchołkowych ( ból przy nacisku ). Być może lekarz poszerzy dostęp do komory zęba albo przystąpi do leczenia kanałowego w znieczuleniu.