Ból zęba podczas nagryzania po wypełnieniu

Witam.3 tygodnie temu miałam robione wypełnienie(prawa dolna 6), które było korygowane w zgryzie już 3 razy, a ząb nadal boli podczas nadgryzania. Obecny stomatolog mówi, że nic nie widzi. Czy w zębie może się coś dziać ? Może zmienić stomatologa ?

Dzień dobry, jeżeli ząb był już korygowany w zgryzie, a ból się nie zmniejsza, może trzeba ponownie założyć wypełnienie. Można również wyjąć wypełnienie i na jakiś czas założyć opatrunek, który uspokoi miazgę.