Ból zębów a ich wyrywanie

Witam. Chciałabym zapytać co zrobić jeżeli nie stać mnie na leczenie zębów a coraz bardziej bolą. Nie chciałabym ich wyrywać bo mam dopiero 21l. I szkoda mi od razu jest stracić.. Mam przynajmniej 5do zrobienia.. już nawet ketanol nie pomaga :( proszę o podpowiedz

Proszę spróbować leczyć w jednostce akademickiej. Wiele procedur można wykonać na NFZ lub w ramach zajęć dydaktycznych. Zęby których już się nie da leczyć trzeba jak najszybciej usunąć ponieważ są siedliskiem bakterii.

Witam. Istnieje możliwość leczenia bezpłatnego w ramach NFZ. Proszę zgłosić się do swojej przychodni i rozpocząć leczenie. Pozdrawiam Krystyna Pikała

Na podstawie tego co Pani pisze ( ból samoistny,silny ,nie ustępujący po środkach przeciwbólowych ) wnioskuję , że niezbędne będzie leczenie kanałowe. NFZ refunduje takie leczenie w zębach siecznych i kłach. Przedtrzonowce i trzonowce to już niestety leczenie na koszt pacjenta... Nie sądzę aby wszystkie zęby wymagały takiego leczenia.
Proponuję wizytę u dentysty ,pełną diagnostykę która wyjaśni wszystko. Leczenie niepowikłanej próchnicy jest bezpłatne nawet w zębach bocznych.