Ból zębów po dłutowaniu ósemki

Witam 3 miesiące temu miałam dlutowana osemke i strasznie mnie bola 3 ostatnie żeby caly czas , pracuje w sklepie i boje się ze to może być ciśnienie które pod wpływem pracy się tam skumulowalo , prsze o pomoc

Witam. Proszę iść na wizytę kontrolną do dentysty, który zbada Pani zęby i znajdzie przyczynę bólu. Nie sądzę by po trzech miesiącach bolała rana poekstrakcyjna, chyba, że nie wszystko zostało usunięte. Tak czy tak czeka Panią wizyta w gabinecie. Pozdrawiam Krystyna Pikała