Ból żołądka, gardła i mięśni, gorączka, wymioty oraz biegunka

witam , mam taki problem , boli mnie żąładek ,bol gardła gorączka 37/38,bolą mnie mięsnie ,raz wymiotowałam mam biegunkie byłam u lekarza i niby wszystko ok i zapisał mi tabletki Metoclopramidum i spasmolina i niby miało pomuc i nic trzyma mnie juz 4 dni .a po wyzycie u lekarza na drugi dzien jechałąm do szpitala . i miałam robione usg jamy brzusznej i badania krwi i nic nie wykazało i niby wszystko jest ok i w szpitalu podali mi kruplówkie rozkurczowa i mnie wypuscili a puzniej wszysko wruciło

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.