Ból żył na rękach i nogach a żylaki w rodzinie

Od niedawna bolą mnie żyły, na ręku, pod kostką, na łydce itd. Jest to bolesne dla mnie, mam 18 lat. Chcę się też dowiedzieć czy moje dawne dawne cięcie się ma coś z tym wspólnego, dodam że już tego nie robię i że w mojej rodzinie są osoby które mają żylaki. Co mogę zrobić żeby zlikwidować ból?

W tej sprawie na pewno trzeba skonsultować się najlepiej z chirurgiem ogólnym. Być może dolegliwości wcale nie są związane z żyłami skoro nie ma w Pani przypadku żylaków. Może podłożem dolegliwości jest coś innego. Nie wiem o jakie Pani dawne cięcie chodzi lecz jakikolwiek cięcie w przypadku Pani objawów raczej nie ma nic wspólnego. Proszę udać się w tej sprawie do chirurga.